Luan Krasniqi Fighting At Boxing Videos

Image Hosted by ImageShack.us KosFusion fusion Videos

Thursday, February 02, 2006

Shpat Kasapi Photo

59 Comments:

 1. Anonymous said...
  hey! hi everybody!!!shpat i love you soooooooooooooooooooo much!!you are the best!!! shpat is the best singer of albania!!!!!!!!you are very good man and particularly you are very very very handsome!!!!!!!!!!!!!!je t'aime trop,tu es magnifique,tu es super,tu es extraodinaire!!!!!!!!!!!rri si je se je ma i miri dhe ata qe thojn gjera te kqia jane xheloz!!!te puthi!!bisou!!!!!!!!!!!te duaaaaaaaaaaa!!!pa ty s'jetoj!!!blague!!
  Anonymous said...
  alors shpat shpat t es trop fort on te kifff as fond tu cartonne trop! t es grave chou plein de bonheur as toi! te dua shum putjes viva et kosova.... nadi
  Anonymous said...
  you are the best and a very good looking and talented boy,just go on with your music career like you have done it for quite a long time
  because "pa ty s`jetoj"
  Anonymous said...
  hey wat up shpat is so hotttttttttt his like da best siger eva my cuxin and me listen to him all the time
  Anonymous said...
  Shpat i love you!!! you are soo hot and all of your songs are sooo good!!
  Anonymous said...
  HEY JAM SHUM FAN .TE DUA SHUM JE KENTARI MA I MIRI EDHE MA I SJELLSHMI..A MUNDEM ME FOL UNE E TI TE LUTNA..KET ESHT E-MAIL IM..meli_mevi_babe@hotmail.com...jam nga peja ..
  estela said...
  hi shpat,you're so handsome...with your beautiful voice you can enter into me,my heart.

  TE AMO TANTO...i cantanti italiani sono una merd...paragonati a te!sei magnifico,il più bel figo ke io abbia mai visto in tutta la mia vita...rrofte shqiperia dhe gjith shqiptaret si yje si ti.
  Anonymous said...
  o ti shpat a e din more ti qe je tu mi kop mu nervat sje nermal a e din qysh te urrej po du me te vra kur po te shoh gjeth kur po dalish ti ne tv pom prishet tv sa kom deshir me ti thon qeto fjal live ne ftyr nese don me dit pse aq shum te urrej merre adresen time abo44@hotmail.de
  lina said...
  ufff shpat ta hangesha syrin e djath po i mir je bre ufff mem pa dhe mu besoje se miniher ke mu nis per holande mos e harro ket emer adelina:D
  te puthi fort mpuqqq
  lina said...
  hai shpati
  pasha nanen je shum i fort a ta hangesha syrin e shpat...
  ani mem pa dhe ti mu vallaji ke mu nis miniher per holande :P:P
  kushe don mem pa veq drego diqka ktu sweet_enisa@hotmail.com
  ani qka e kisha bo nje hit me ty vallaji ishe bo edhe ma i njofeshem qe jea:P
  veq ishalla e lexon ket mesazhe
  mpuqq veq perpara
  te puthi fort adelina:D(L)
  Anonymous said...
  SHPAT KASAPI IS SEXYYYY
  Anonymous said...
  shpat kasapi is the best ,and the hottest singer in macedonia shpati je 1 edhe kush ta ka inatin e ka nga xhelozia sepse meshkuj si ti rralle ka ne bot edhe ku abo44 esht xheloz se sun jet si tye te puth fort
  Anonymous said...
  je shuuuume i bukure dhe jeeee
  seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexy boy
  Anonymous said...
  je me i mir se ermali kenget i ke me te mira te gjitha vec kush te those krejt prej xhelozise e kan puthje i looooooooooove you!!!!!!!!!!
  Anonymous said...
  i looooooooooove you shpati you are the best singer and you are so cool and beautiful young man
  Anonymous said...
  ejjjjjjjj sa i bukur je
  kur do vish ne danimark
  Anonymous said...
  you are the best singer and you are so sexyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!
  Meee said...
  Shpati is the best just fuck the rest!!!!!!!!

  He´s so beautiful and all girls love him i know why =)
  Anonymous said...
  jeez louise.
  somebody help me.
  I need to get over my obsession with Shpat Kasapi he's the best singer.! my mom even likes him...the song axhamiu.um lets just say my mom likes to "dance" to that song. its a scary song.
  hes awsome.
  =]
  <33
  !!shpat!!
  ill probably meet u this summer!
  with Vida.
  =]
  Anonymous said...
  Hey Shpat te dua shum,te dua per jet.tfala prej Samira KISS
  Anonymous said...
  de ddddddddduuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaa shpirt te ha syrin e ziiiiiii
  Anonymous said...
  halo shpat kasapi you are the best fuck the rest te dua shum nga lia
  Anonymous said...
  Shpat Te Dua Shum
  Tfala prej SAMIRES nag Zvicra KISS
  sara said...
  ciao shpati!une jam sara dhe jam nga tirana dua te te them se je nje cun shume i bukur ta heq petllendhe kendon dhe kercen shume bukur,te gjithe ato cuna dhe ato goca qe te shajne e bejne nga inati.je shume i bukur dhe kendon shume yll.te puc fort SARA.ti voglio molto bene.
  sara said...
  ciao shpati!une jam sara nga tirana dhe doja te te thoja qe je shume i bukur dhe shume i mire,kendon shume i bukur dhe ke nje fytyre shume feminore.te gjithe ato qe te shajne ebejne sepse te kane inat po ti mos ja ve re sepse je hume i mire dhe ta heq trunin.te kam shume xhan.te puc.SARA
  Anonymous said...
  If the albanian ladies hear the name shpat kasapi
  they always think about this very beautiful boy, but how is he really??
  i think he´s the best and i think that´s very stupid that he hasn´t got more pics or informations about himself in the net!!!
  Anonymous said...
  ku e ka koken si berrkock the ika se ikapir ilachet
  Anonymous said...
  hey ckemi nese shpat kasapi e lexon kete comment ju lutem konsideroni te vini ne michigan per nje koncert?
  te gjithe ketu ju kan qef ne vecanti une ola fansa me e madhe
  faleminderit per mirkuptimin ola
  Anonymous said...
  Hey Shpat wow shume miré kéndon, té pershendes Nora nga Zvicra!!!!!
  Anonymous said...
  O SHPAT PO NA MBEJTE KIT MO CE 3 DIT PA XHUM IMI TUJ PREJT TE VISH NE N.Y. UNE THASH SHIQIR SI VEJN NJO I "TETOVES" TE NA KNACE. PO TE UROJ SUKSES HEREN TJETER ISHALLA.

  TETOVARE N.Y. "V.I.P."
  Anonymous said...
  I LUVVVV U shpat kasapi i live in canada and i listin to youre songs everyday
  love: vlora

  vlora_bislimi_9@hotmail.com
  Anonymous said...
  SPATI IMAS POZDRAV OD FAMILIJE IZ SANDZAKA
  Anonymous said...
  shpat kasapi du
  bist der beste te dua shum bitte wens geht melde dich unter der addy e-mail adresse sara-asani@hotmail.com ey ich habe auch sehr schlechte sachen über dich gehört aber das ist mir egal...........bye kiiiii i love you
  BADE said...
  HEY SHPAT KASAPI eDI SE JE MSU TI NI JO 100 QIKA POR NDASHTA DYMI TET THAN TEDUA TEDUAAAAA OK PRA SE UNE SPO E THAM POR DI SE PO E MENDOJ..A VEQ DESHTA MET THAN SE SKA DJAL NE BOT SE KNON MA MIR SI TI KA QE KNOJ MIR E BUKUR E DOH KISHI PO KAJON HAAH SI MEMI HAHA POR TI KAKA..AAA NUK PO DI QA ME SHKUR QAQ SE YOUR TO KOOL..XOXOX
  Anonymous said...
  hej shpat ku me dit sa gjin ishpetoh me muziken tend e sa zemer indreqqqq edi se jeten time mozika e jote e ka ndreq..veq deshta met than flm shum shummm jetoj ne Kanad dhe deshira ime ma e madhja ne jet esht ty met zate... lovebebe_15@hotmail.com thanks
  Anonymous said...
  I LOVE YOU SHPAT
  Anonymous said...
  SHPAT JE MASHKULLI ME I BUKUR LORI SHQIPERI
  Anonymous said...
  i LOVE you Shpat YOUR THE best! NO1 SHOULD HATE he;s the best............... JE MA I MIRE prej krejtve! YOUR SO SEXI i love you! I WISH U could be MINE SO BACK off biytches! LOL, i LOVE YOU!... zemra jem, loqk, dhe shpirt..MUAZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!! TE DUA. PER GJITHMON!
  TI KENDON MIRE DHE JE SHUM I MIRE! I LOVE YOU AND UR THE BEST! and i CANT wait to COME TO KOSOVO TO SEE YOU!
  Nga Gresa! I LOVE YA!
  elona said...
  ciao yll bote un jam nje fansia jote jam e cmendur pas teje te puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuc shum shum
  Anonymous said...
  oo shpatt zemra jem!!
  ta hangsha loqken ty
  i jemii je :d
  haha lylyly >3
  Anonymous said...
  keni pershendetje nga preshevaret jeni nje nder kengetaret me te mir
  Buy Levitra said...
  Great article! Thanks.
  Phentermine said...
  Thanks for interesting article.
  Anonimous said...
  Nice! Nice site! Good resources here. I will bookmark!
  Maxwells said...
  I see first time your site guys. I like you :)
  Anonimous said...
  Excellent website. Good work. Very useful. I will bookmark!
  Anonymous said...
  tung shpate nga ela nga gjilani shum te adhuroj veq vazhdo krej dhomen e kam me fotet tua te mbushur shum i forte je veq vazhdo
  valja said...
  hey shpat zemer je shum i mir si loqk veq vazhdo mos ta nin qa flasin tjert like you <3
  valja said...
  hey shpat zemer je shum i mir si loqk veq vazhdo mos ta nin qa flasin tjert like you <3
  Anonymous said...
  hi shpat po sa i bukur je more djal te ka bere nena kaq te bukur me te ngren te gjall.ai qe te shan ty te marrt te keqen se i vjen inat dhe te jka zili qe je kaq i bukur dhe i embel.ke bere fansa me shum se majkell xhekson.ato qe te shajn ty un i vras ja........ .po gjithsesi ti mos e qej koken se i shari eshte i share.te puq shum e te du fort eva tr.ta ha zemren.ylli i endrrave te mia.ad ime syri_i_zi-eva@hotmail.com.mere te du shum
  po te ishe feju me ciljeten do ishit qifti me i mrekullueshem i botes si bred piti dhe angelina zholi .puqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq.eva
  Anonymous said...
  shpati you are the best!you are the best singer of Albania.Je numer nje!
  Anonymous said...
  ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo shpat a ta kan marr femnen ermali mir ta ka ba ooooooooo sa keq po me vjen un jan nie mike e e jotja nashta te bjer nermend edhe kolege ejotja oki tung zemer
  Anonymous said...
  jz4gcq7p8

  my blog: payday loans today
  Anonymous said...
  So if you would like to avoid IFV (In Vitro Fertilization) I highly suggest that you simply a minimum of try these easy natural actions to having a wholesome child and getting pregnant quickly. Many couples really try some getting pregnancy tips but with little hope.
  http://pregnancyhelper.in/societal-pressure.html
  Anonymous said...
  Hello, afteг reаԁіng thіs гemaгkable piece of wrіting і am as well happy to share my knoω-hoω here with mateѕ.


  Feel free to vіsіt my site - carpet cleaning mesa az
  Anonymous said...
  I know this site presents quality based content and other data, is there any other web page which provides such data in
  quality?

  Also visit my page; SEO Basics
  Anonymous said...
  Plаyіng Wіth Fire 2: This іs a fun
  gamе that you сan plаy againѕt a friend oг the computer.

  Theу ωent bасk to the ωaterfall and collecteԁ theіг things, rеady to go home.
  Bucket Lіmbο will result in shrieκs οf еxcitеment
  and your сhilԁгen will requеѕt it again anԁ agaіn.
  Varіous aԁventurе gameѕ агe
  dеsіgnеd for this purρose
  fοr letting them have more fun whilе also stіmulаting their іmagіnatіοn.
  Hаving a dance teacheг ԁο a bіt οf tеасhing not only lіvens up the гeceрtion right from thе staгt, but it
  gеts pеople out on the dance floог
  who might оtherwise be tοo self-сonsciοus normаlly tο gеt οut
  there anԁ let іt all hang out.

  Feel frеe to ѕurf to my blοg .

  .. unblockеԁ games at school ()
  Anonymous said...
  What i don't understood is in reality how you are not really much more smartly-preferred than you may be now. You're so intelligent.
  You realize therefore considerably when it comes to this
  topic, made me personally consider it from so many various angles.
  Its like women and men aren't involved except it is one thing to do with Lady gaga! Your own stuffs outstanding. At all times maintain it up!

  my website - unblocked school games
  Anonymous said...
  Hello there! I could have sworn I've been to this website before but after going through some of the articles I realized it's new to me.

  Nonetheless, I'm certainly happy I stumbled upon it and I'll
  be book-marking it and checking back regularly!

  Feel free to surf to my webpage: seo training class

Post a CommentAlbanian Video Music The Experimental Television Center’s Video History Project is an on-going research initiative which documents video art and community television, as it evolved in rural and urban New York State, and across the US. Begun in 1994, the Project has several initiatives including research, conferences and the website. Project Goals to provide a dynamic vehicle for the creation and dissemination of an inclusive media history, encouraging participation by a wide range of people including early practitioners as well as those presently shaping this history to identify, locate, and make accessible media history resources - tapes, artists’ instruments, writings and ephemera. to underscore the importance of intellectual access to information and to position independent media arts activities within a broader cultural context by cultivating research and public programming of these materials by those in the arts, humanities and sciences to increase public awareness of and appreciation for media and to create new audiences for the work by suggesting contexts in which the work can be appreciated. to encourage alliances among collecting institutions and those with educational and curatorial programs to assist the preservation of the works Significance of Our Endangered Media History New York State hosted some of the earliest media activity in the nation, and was home to many media and artists’ organizations and individual practitioners. The State’s arts and cultural organizations house some of the most extensive collections of early video art and community television in the United States. With the first introduction of portable media technology in the late 1960s, creative and community-minded people worked alone and collectively, with a shared mission to train and equip ordinary citizens with the means of creating and distributing independent programming. Media makers explored video as an art medium and as a tool for social and cultural change, producing documentaries, narratives, conceptual, and image-processed work presented on cable and television, in regional and community venues and in art contexts. Thousands of tapes by these pioneers of independent media are scattered throughout the State in rural and urban centers, in libraries, museums, media arts centers, artists’ spaces, universities, video collectives and in private collections. Along with the tapes themselves are other resources and documents which broaden our understanding of the works, and also the historical and social environments within which they were produced. There are many possibilities for research, scholarship, education and public programming of these materials in the arts and humanities. Unfortunately, this tremendous historical and cultural legacy remains largely unknown and difficult to access, while the tapes and documentation are deteriorating, at risk of being lost to future generations. While the number and scope of media education and communications programs have expanded dramatically in the past decade, access to early video collections remains limited, and information is difficult to locate and access. In an environment of rapid and dynamic technological change, the media arts field now encompasses new digital tools and systems which have profound implications for the creation of works and the interactions of audiences with works. With access to historical records and documents we can begin to explore the ways in which earlier arts practices inform the evolution of contemporary work and its position in culture. By inviting people to help us make materials accessible, we work together to establish contexts for the study of early media projects, and increase public awareness about the work done over the last four decades. By contributing information, you are fostering a dynamic and inclusive history, giving voice to the many independent media makers and organizations, small and large, that have worked to advance the media field. The Center began work on the Video History Project in 1994. It is a reflection of our commitment to and participation in the media arts field since 1968, a concern with preservation of the artifacts of the history, and a recognition of the difficulty of accessing information and locating resources. We invite your participation.